Firemní pobyty v roubence Kamennce

Plánujete firemní akci, teambuilding nebo workshop? I pro ničím nerušené setkání manažerů, kteří potřebují plánovat nebo udělat důležitá rozhodnutí či jednání s obchodními partnery je roubenka Kamennka tím pravým místem. Poskytne vám jedinečné zázemí, moderně vybavené prostory v kombinaci se stylovým ubytováním pro 14 až 22 hostů a prostor pro Vaše pracovní i stmelovací aktivity.

Uvnitř i venku na zahradě je možnost uspořádat sportovní turnaje ve volejbale, nohejbale, fotbálku, badmintonu, střelbě na slaměný terč, a také klání v šipkách či stolním tenise, kroketu, petangue... Nebo si můžete zahrát a zasportovat jen tak pro radost.

Ideální podmínky jsou v okolí pro vyznavače cyklistiky. K dalším aktivitám můžeme přidat možnosti jízdy na koni, golfové hry v blízkém oblíbeném resortu Čertovo břemeno nebo lyžování ve sportovním areálu Monínec.

Svlažíte se pak v našem jezírku se slanou vodou, které když se večer rozsvítí, dodá tak příjemnou tečku za aktivním dnem plným práce nebo sportování.

Grilování nebo opékání špekáčků na ohništi je jedna z oblíbených způsobů, jak se nasytit. Můžeme Vám také zajistit celodenní cateringový servis, ale i služby šéfkuchaře a someliéra pro vysokou gastronomii nebo i řezníka, pokud budete chtít opékat sele nebo uspořádat třeba zábavnou zabíjačku. I kurzy vaření jsou velice oblíbené.

Zároveň bude naším potěšením Vám pomoci s programem na míru, „teambuildigovými“ aktivitami, zábavnými hrami, toulkami a stopovačkami po okolí a organizací celé firemní akce od pozvánky až po poděkování za účast, se kterými máme dlouholeté zkušenosti.

Dalšími možnostmi je uspořádání specializované akce jako je jógový víkend, otužovácí pobyt podle Wima Hofa, dny pro maminy s programem nebo hlídáním dětí, zušlechťovací kulinářské a jiné kurzy, trénink orientačního běhu nebo cyklistiky, setkání trenérů… Možností je opravdu mnoho a nemají hranice.

Vyberte si termín, řekněte nám, kolik osob potřebujete zabavit, proškolit, stmelit nebo jen ubytovat a my se rádi o vše postaráme. Roubenka Kamennka je skvělým místem pro uspořádání Vaší firemní, sportovní nebo společenské akce.

Vybavení, které máme na Váš EVENT k dispozici:

  • Dataprojektor
  • Rozkládací promítací plátno
  • Velkoplošná SMART TV
  • Flipchart
  • JBL reproduktor s mikrofonem
  • Cateringové rozkládací stoly 2ks
  • Pártystan 3x3m
  • Různé rekvizity jako jsou paruky, masky a dekorace (na domluvě)
  • Bloky a tužky

Jsme hrdým členem Amazing Places